Горизонтальні жалюзі

Уже давно не в моді величезні важкі штори, які збирають пил, не пропускають світло і створюють атмосферу якогось музею. Зараз покупці воліють купувати легкі фіранки, які лише декорують область вікна.

А щоб позбутися від надлишку сонячного кошти, а також приховати те, що відбувається всередині від заглядають роззяв на вулиці, жителі квартир і будинків все частіше практикують горизонтальні жалюзі, які набагато практичніше штор і гардин.

Горизонтальні жалюзі – практичний вибір для сучасної квартири, приватного будинку або офісу. Прості і функціональні, вони стануть вдалим доповненням інтер’єру, не будуть перевантажувати обстановку і дозволять самостійно контролювати рівень освітленості кімнати.

Якщо Ви вирішили придбати горизонтальні жалюзі, перше з чого потрібно почати – визначиться з видом конструкції. На сьогоднішній день на ринку представлено широкий вибір використаних матеріалів: пластик, дерево, алюміній, тканинні, бамбукові.

Вибравши горизонтальні жалюзі – Ви отримуєте можливість придбати практичне і стильне виріб, який стане прикрасою інтер’єру Вашого будинку або офісу.

У нас представлений широкий вибір алюмінієвих горизонтальних жалюзі, які характеризуються довговічністю, стійкістю до впливу зовнішніх факторів і практичністю.

Серед переваг горизонтальних жалюзі виділяють:

Кріплення горизонтальних жалюзі можна робити як у верхній частині вікна, так і перед ним на спеціальних кронштейнах. Конструкції доставляють вже готові до монтажу. Робота по монтажу однієї конструкції займе не більше 20 хвилин.

Компанія "Планета вікон" надає своїм клієнтам широкий вибір якісних горизонтальних жалюзі за доступними цінами. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання, допоможуть підібрати необхідні конфігурації. Звертайтеся!

Компанія «Планета вікон» спеціалізується на реалізації та встановленні високоякісних металопластикових конструкцій, а також балконів «під ключ», у Кривому Розі та м. Дніпро.

© Розробка P.A.T.Profi

Оставить заявку

    Номер телефона