Балконні двері

Низька температура в квартирі взимку не завжди буває через погане опалення. Іноді це відбувається через старі балконні двері і вікна, які нещільно закриваються і пропускають в квартиру мороз і протяги.

Пластикові балконні двері – це конструкція, яка встановлюється між кімнатою і балконом.

По факту балконні ПВХ двері це великі вікна, для виготовлення яких підходять практично всі види профілів.

Склопакет використовують з двох-трьох скляних полотен. Це довговічна, зручна і зовні приваблива конструкція, добре зберігає тепло, істотно знижує рівень шуму в квартирі і потребує мінімального догляду.

У балконних ПВХ дверях застосовується поворотно-відкидна фурнітура, така ж як для віконних конструкцій. Ручка завжди розташована з внутрішньої сторони, з зовнішньої сторони – балконна алюмінієва ручка черепашка або двостороння ручка гриф, що дозволяє закривати двері з зовнішньої сторони.

Для балконних дверей важливим є відсутність промерзання і продування, з цього в якості порогу використовується віконна рама.

Одним з найбільш популярних варіантів балконних дверей є одностулкові конструкції, які мають хороші теплозберігаючі показники, відрізняються зручністю в експлуатації.

Переваги балконних ПВХ дверей:

Балконні одностулкові конструкції бувають:

Цільною конструкцією з горизонтальним імпостом або суцільним склопакетом

З двох конструкцій з фрамугою

Пластикові двері двостулкового типу встановлюють в разі великого отвору. Двостулкові пластикові двері бувають двох типів: стандартні і з обома відкривними стулками (штульповое відкривання) при одночасному відкритті яких рамі НЕ буде ділитися імпостом.

Конструкція балконних ПВХ дверей складається з: профілів, склопакета, армування, фурнітури, порожка, декоративних елементів.

Ціна на балконні двері розраховується індивідуально, на підставі вимірів та обраних конфігурацій.

Хочете замінити балконні двері? Менеджери компанії «Планета вікон» допоможуть підібрати необхідну конфігурацію, яка буде відповідати Вашим вимогам.

Компанія «Планета вікон» спеціалізується на реалізації та встановленні високоякісних металопластикових конструкцій, а також балконів «під ключ», у Кривому Розі та м. Дніпро.

© Розробка P.A.T.Profi

Оставить заявку

    Номер телефона